درباره ما

مجموعه فلوئنت دینامیک سیالات محاسباتی با کادری مجرب و متخصص از سال 1397 فعالیت خود را در حوزه‌ی شبیه سازی عددی به کمک نرم افزار انسیس فلوئنت آغاز کرد و تنها بعد از مدت کوتاهی از شروع فعالیت خود به دستاوردهای بسیار چشمگیری در این زمینه دست یافت. رسالت اصلی این مجموعه انتقال تجربه و دانش نرم افزاری افراد توانمند از طریق آموزش مجازی در قالب دوره های مجازی و پکیج های آموزشی است و شایان ذکر است در پایان هر دوره‌ی آموزشی به افرادی که موفق به کسب حداقل نمره‌ی قبولی در آزمون شده اند، مدرک بین المللی اعطا خواهد کرد.

مجموعه‌ی فلوئنت دینامیک سیالات محاسباتی برای اولین بار در کشور پذیرش انجام شبیه سازی‌ها به کمک نرم افزار انسیس فلوئنت را صرفاً با اهداف آموزشی پذیرفته و به منظور رعایت اخلاق علمی، کلیه‌ی مراحل شبیه سازی را به فرد متقاضی از طریق یک فیلم ویدئویی تخصصی ضبط شده توسط مسئول پروژه، ارائه می‌کند.

دوره‌های آموزشی مجموعه ی فلوئنت دینامیک سیالات محاسباتی با رویکرد نوین آموزشی و با هدف آموزش انسیس فلوئنت و مبانی علمی حوزه‌ی مکانیک سیالات به سرعت در بین مخاطبین خود جایگاه برجسته ای پیدا کرد و نظرات مثبت و امیدوار کننده‌ی ثبت شده در صفحه‌ی مربوط به هر محصول آموزشی گویای این واقعیت است.

اگر به دنبال آموزش حرفه‌ای و متفاوت نرم افزار انسیس فلوئنت هستید و یا جهت انجام  پروژه با انسیس فلوئنت و همچنین انجام شبیه سازی به کمک این نرم افزار نیازمند استفاده از دانش و تخصص افراد توانمند این حوزه هستید، بدون شک مجموعه‌ی فلوئنت دینامیک سیالات محاسباتی در صدر انتخاب‌های شما خواهد بود.