با توجه به کاربرد گسترده‌ی نرم‌افزار فلوئنت در صنعت و کمک به کاهش هزینه‌های مربوط به تست‌های تجربی و آزمایشگاهی، طی چند دهه‌ی اخیر، استفاده از این نرم افزار جهت انجام پروژه‌های مختلف از جمله پروژه‌های کسری خدمت دارای جایگاه ویژه‌ای شده است؛ برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار روی این لینک و جهت آموزش این نرم افزار روی این لینک کلیک کنید.

این همکاریِ دوجانبه (انجام پروژه‌های کسری خدمت) که یک طرف آن صنایع مختلف نظامی و طرف دیگر آن دانشجویان و مهندسین دانشگاهی هستند، یک همکاری دوسر سود است. طرف اول همکاری که صنایع مختلف هستند به صورت رایگان از دانش افراد متخصص این حوزه استفاده می‌کنند و طرف دیگر آن که دانشجویان و فارغ‌التحصبل در حال تحصیل هستند، می‌توانند مدت زمان کمتری را صرف سپری دوران خدمت سربازی کنند. (که همواره جزو دغدغه‌های بزرگ دوستان محسوب می‌شود)

مجموعه‌ی فلوئنت دینامیک سیالات محاسباتی با تکیه بر دانش و تجربه‌ی مدرسین خود، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات مربوط به مشاوره و تعریف موضوعات مرتبط با نرم افزار فلوئنت در این حوزه است.

به این نکته توجه داشته باشید که به منظور بهره‌مندی از خدمات پروژه‌های کسری خدمت باید دانشجوی کارشناسی ارشد و یا دکترا بوده و حداقل ۴ ماه مانده به شروع خدمت سربازی، پروپوزال شما در وزارت به تصویب رسیده باشد.

جهت بهره مندی از خدمات مجموعه‌ی ما، فرم زیر را تکمیل نمایید:

  • میزان را به صورت عدد و براساس ماه در نظر بگیرید. به عنوان مثال: 6
  • شماره تماس، تنها پل ارتباطی ما با شماست.

جهت ارتباط  مستقیم با ما روی این لینک کلیک کنید.

سبد خرید
WordPress PopUp Plugin
error: محتوا محافظت شده است
کد تخفیف عید تا عید با عنوان Flu_Eid فعال شد
+ +
پیمایش به بالا