منتشرشده در

دانلود انسیس ۲۰۲۱ – انسیس فلوئنت ۲۰۲۱

دانلود انسیس ۲۰۲۱ نسخه‌ی غیررسمی (کرک شده)

نرم افزار انسیس فلوئنت یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای دینامیک سیالات محاسباتی(CFD) در زمینه‌ی شبیه‌سازی انواع مدل های فیزیکی می باشد که در پک نرم افزاری انسیس ANSYS Workbench ارائه می‌شود.

نرم افزار انسیس فلوئنت تا نسخه ۶٫۳ محصول شرکت FLUENT Inc بود؛ اما بعد از خریداری نرم‌افزار در سال ۲۰۰۶ توسط شرکت ANSYS Inc ، به ANSYS FLUENT تغییر نام داد و در سال ۲۰۰۹ از نسخه ۶٫۳ به نسخه ۱۲ ارتقاء پیدا کرد. 

برای آموزش نصب نرم افزار به آخرین مطلب این صفحه مراجعه کنید و یا روی این لینک کلیک کنید.

برای دانلود انسیس ۲۰۲۱ نیم فصل اول (R1) رو لینک زیر کلیک کنید.

دانلود انسیس 2021 نیم فصل اول
دانلود انسیس ۲۰۲۱ – دانلود انسیس فلوئنت ۲۰۲۱

معرفی قابلیت­‌های جدید انسیس Ansys 2021 R1 برای مدلسازی سیستم‌­های پیچیده‌­ و بزرگتر

به نظر می رسد این یک قانون مهندسی است که با گذشت زمان سیستم‌­ها پیچیده تر می­شوند. آنچه به عنوان یک جزء تنها در نظر گرفته می­شود به زودی با سایر اجزا به صورت مکانیکی و یا الکترونیکی به عنوان یک سیستم وارد واکنش می­شود و سپس سیستم های جداگانه در مقیاس بزرگتری با سایر سیستم­‌ها وارد واکنش شده و به پیچیدگی مسائل اضافه خواهد شد. این پیچیدگی­‌ها و این اتفاقات قطعاً در زمینه­‌هایی مانند ارتباطات نسل پنجم (۵G)، وسایل نقلیه خودمختار، برق­‌رسانی اتومبیل­‌ها، هواپیماها و اینترنت اشیاء قابل مشاهده می­باشد. ابزارهای مهندسی باید توانایی­‌های خود را گسترش دهند تا با این روند همگام شوند.

انسیس ۲۰۲۱ R1، آخرین نسخه نرم افزاری شرکت انسیس، قدرت و توانایی­‌های لازم برای کنترل این پیچیدگی­‌ها را به شما می­دهد. با برقراری ارتباط نزدیک با همه صنایع، نرم‌­افزار انسیس می­تواند نیازهای مهندسین را پیش بینی کند و تغییرات لازم را در هر نسخه از نرم‌­افزار­های شبیه‌­سازی خود بگنجاند تا در صورت نیاز، مهندسین به ابزارهای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

در Ansys 2021 R1، قدرت و عملکرد فضای ابری انسیس Ansys Cloud افزایش پیدا کرده است؛ Ansys Cloud یک رویکرد مقرون به صرفه در فضای ابری می­باشد و برای انجام محاسبات با قدرت و عملکرد بالا مناسب می­باشد. بنابراین شما می توانید از این قابلیت استفاده کنید تا تعداد هسته‌­های موجود برای حل مسائل پیچیده و چالش برانگیز خود را افزایش دهید. به عنوان مثال فناوری Ansys HFSS Mesh Fusion که در این نسخه از انسیس معرفی شده است شبیه­ سازی سیستم‌­های الکترومغناطیسی، مانند انتقال­‌های الکترومغناطیسی یک اتاق، را با کمک فضای ابری انسیس آسان­تر کرده است.

به همین ترتیب، انتشار نسخه جدید نرم افزار شبیه ­سازی Ansys SPEOS زمان شبیه­ سازی را با استفاده از فضای ابری انسیس کمتر می­کند و شما را قادر می سازد تا ۶۰ برابر سریعتر به نتایج مورد نظر دست یابید. Ansys SPEOS روشنایی و عملکرد نوری سیستم­‌ها را پیش بینی می­کند تا ضمن صرفه جویی در کارایی محصول، در زمان و هزینه نمونه سازی صرفه جویی شود. همچنین می توانید شبیه سازی های نوری خود را با سایر حلگرهای انسیس مانند انسیس مکانیکال (Ansys Mechanical)، انسیس فلوئنت (Ansys Fluent) و Ansys optiSLang ترکیب کنید تا نتایج شبیه ­سازی شما در عین ساده بودن گسترده­ هم باشد. optiSLang یک پلت فرم نرم‌افزاری برای تحلیل حساسیت مبتنی بر CAE، بهینه‌سازی چند رشته‌ای و ارزیابی استحکام است.

در حقیقت، قابلیت همکاری، مشخصه‌ی نسخه جدید است، که به چالش های شبیه سازی سیستم­ های پیچیده تر امروزی می­پردازد. به عنوان مثال، نرم افزار بهینه سازی طراحی optiSLang 2021 R1 شامل پیشرفت هایی در ادغام فرآیند است مانند پشتیبانی از لایسنس­ Ansys HPC. محاسبات با کارایی بالا (HPC) توانایی پردازش داده ها و انجام محاسبات پیچیده در سرعت های بالا می­باشد. به بیان بهتر، یک لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی با پردازنده ۳ گیگاهرتز می تواند حدود ۳ میلیارد محاسبه در ثانیه انجام دهد.

اما تغییرات این نسخه از نرم ­افزار انسیس فقط شامل موارد مطرح شده نمی­باشد. طبق گفته­‌های شرکت انسیس، این شرکت قدرت تحلیل و شبیه­ سازی حلگرهای خود را برای مسائلی مانند : جامدات، سیالات، مسائل نوری، نیمه هادی­‌ها و بسیاری موارد دیگر ارتقا داده است تا نتایج دقیق­تری را در اختیار استفاده کنندگان قرار دهد.

فضای ابری انسیس : محیطی مناسب برای شبیه سازی های با توان عملکردی بالا

 فضای ابری انسیس یا (Ansys Cloud) با از بین بردن موانع سخت افزاری توان عملیاتی شبیه سازی را افزایش می­دهد. این بدان معناست که حتی اگر از خانه کار می­کنید، می توانید به قدرت محاسباتی هزاران هسته برای شبیه­ سازی‌­های خود دست پیدا کنید. ویژگی های پیشرفته فضای ابری انسیس در نسخه Ansys 2021 R1 شامل موارد زیر است :

  • دسترسی آسان از طریق حلگرهای انسیس

اگر از Mechanical ،Fluent ،Electronics Desktop ، SPEOS یا Ansys LS-DYNA استفاده می­کنید، می­توانید به راحتی، بدون تنظیمات اضافی، مستقیما به HPC در فضای ابری دسترسی پیدا کنید. به سادگی یک سیستم سخت افزاری از پیش تهیه شده را انتخاب کنید، سپس کارهای خود را مستقیماً به فضای ابری ارسال کنید. لازم نیست در صف نوبت برای دسترسی به HPC بمانید. حتی لازم نیست اندازه مدل خود را به دلیل محدودیت‌­های سخت­ افزاری کاهش دهید زیرا با دسترسی به این فضای ابری شما امکان دسترسی به هزاران هسته محاسباتی خواهید داشت.

  • کاربرد فضای ابری انسیس در جلسات تعاملی

این عملکرد، کلاس ایستگاه کاری را برای هر رایانه ای که به اینترنت متصل است ارائه می­دهد. ایستگاه کاری رایانه خاصی است که برای کاربردهای فنی یا علمی طراحی شده است. بوسیله وصل شدن کامپیوتر از راه دور (مانند آنچه که نرم­افزار AnyDesk انجام می­دهد) دسترسی کامل به محیط‌ های Mechanical ،Fluent، Electronics Desktop یا Ansys Discovery پیدا می­کنید تا قدرت محاسباتی اضافی را برای فعالیت های قبل و بعد از پردازش را در اختیار داشته باشید. با این کار دیگر نیازی به انتقال داده به فضای ابری نمی­باشد.

  • نظارت بر روند حل

شما می توانید به راحتی از طریق یک پورتال تحت وب، بر پیشرفت شبیه سازی خود نظارت کنید. ابزارهای نظارت بر روند حل دسترسی کامل به نمای گرافیکی و پارامترهای همگرایی را در اختیار شما قرار می­دهد و همچنین امکان دسترسی به اطلاعات برای رفع مشکل‌­های احتمالی را نیز فراهم کرده است. همچنین می توانید خلاصه‌­ای از شبیه­ سازی خود را از طریق یک پورتال تحت وب مشاهده کنید که از طریق دسکتاپ یا دستگاه تلفن همراه قابل دسترسی است. با استفاده از پورتال ابری، می­توانید کل مصرف ارزهای الاستیک Ansys Elastic Currencies (AEC) و ارزهای سخت افزاری Ansys Hardware Currencies (AHC) را مشاهده کنید و حتی کارهای شبیه سازی خود را با همکاران و پشتیبانی انسیس خود به اشتراک بگذارید. در واقع AEC و AHC مانند اجاره کردن سیستم‌­های با توان محاسباتی بالا می­باشد که تعرفه­‌های آن بسته به مدت زمان و سیستمی که می­خواهید از آن استفاده کنید متغیر است و باید به ازای هرساعت استفاده از سیستم هزینه آن را پرداخت کنید. AEC  و AHC درواقع برآورد مدت زمان استفاده شما از فضای ابری انسیس می­باشد که هرچه مدت زمان بیشتری از این فضای ابری استفاده کنید، هزینه بیشتری هم باید پرداخت کنید.

دانلود انسیس فلوئنت 2021
قابلیت‌های انسیس Ansys 2021 R1 روند شبیه سازی و مدیریت داده را در انسیس فلوئنت بهبود می بخشند.

سایر پیشرفت ها در Ansys 2021 R1

در اینجا فقط به برخی از موارد برجسته دیگر این نسخه اشاره می­کنیم:

  • یک ابزار جدید طراحی باتری برای بهینه‌سازی انتخاب مواد برای ایجاد باتری‌های نسل بعدی، با کتابخانه قدرت وسیله نقلیه الکتریکی جدید (‏EV)‏ برای سرعت بخشیدن به شبیه‌سازی اجزای الکتریکی سیستم
  • ویژگی‌ها و جریان‌های کاری جدید در Ansys Mechanical شکاف بین قالب‌ریزی تزریقی و شبیه‌سازی ساختاری برای کامپوزیت-­های تقویت‌شده با فیبر کوتاه که به طور فزاینده‌ای در قطعات خودرو و کالاهای مصرفی استفاده می‌شود را پر می‌کند.
  • تحلیل حرارتی سیال – جامد خودکار در فضای Ansys Discovery به منظور پیش‌بینی آسان رفتار حرارتی سیال و جامد برای طراحی و ارزیابی وسایل الکترونیکی خنک‌کننده و مدیریت حرارت. Ansys Discovery اولین ابزار طراحی شبیه‌سازی محور است که شبیه‌سازی فیزیک لحظه‌ای را ترکیب می‌کند.

⭕️ در حال حاضر بهترین نسخه‌ی انسیس (انسیس فلوئنت) کدام است؟

💻 اگر صاحب یک لپ تاپ یا رایانه‌ی شخصی قدرتمند هستید، بدون شک پیشنهاد ما نصب نسخه‌ی انسیس ۲۰۲۰ نیم فصل اول (R1) خواهد بود؛ در غیر اینصورت نسخه ۱۹ پیشنهاد ماست.

برای دانلود انسیس (انسیس فلوئنت) ۲۰۲۰ نیم فصل اول از طریق لینک زیر اقدام کنید:

دانلود

بعد از دانلود همه‌ی پارت‌ها، در یک مسیر از حالت فشرده خارج کنید.

  • برای دانلود کرک انسیس از طریق لینک زیر اقدام کنید:

ANSYS.x64.Crack

توجه: این فایل کرک، تست شده و کاملاً سالم است و برای نسخه‌های انسیس ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ قابل استفاده است.


دانلود انسیس ۳۲ بیتی

جهت دانلود نسخه‌ی ۱۵ انسیس که مناسب سیستم‌های ۳۲ بیت است، از طریق لینک زیر اقدام کنید. لازم به ذکر است آپدیت ۱۵٫۰٫۹ برای این نسخه منتشر شده است که از طریق همین لینک قابل دانلود خواهد بود.

دانلود


دانلود انسیس ۲۰۱۹ نسخه‌ی آکادمیک (رسمی)، بدون نیاز به نصب لایسنس و قابل استفاده در مقالات خارجی

هر چند جایگاه منوها و نوار ابزارها در این نسخه و در محیط فلوئنت تغییرات چندانی نداشته است؛ امّا در رابط های گرافیکی تغییرات محسوسی مشاهده می‌شود که برای کاربر از جذابیت‌های خاصی برخوردار خواهد بود.
توجه: برای مشاهده‌ی توضیحات تکمیلی این نسخه، آموزش نصب اختصاصیِ ضبط شده توسط مجموعه‌ی فلوئنت دینامیک سیالات محاسباتی و دریافت آپدیت خودکار سالیانه، از طریق لینک زیر اقدام کنید.

 

 


دانلود انسیس ۱۸٫۲ نسخه‌ی آکادمیک و بدون نیاز به نصب لایسنس

⬅ این نسخه، بدون نیاز به نصب لایسنس بوده و اعتبار آن یکسال است.
(اعتبار این نسخه به پایان رسیده است)

انسیس 18.2


 آموزش کامل نصب انسیس نسخه‌های ۱۷ و ۲۰۲۰ کرک شده و ۱۹ آکادمیک به صورت زیر است:

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *